Про нас

НАША БІОГРАФІЯ

Ідея створення студії з’явилася ще навесні 2016 року. Причиною стало небажання дивитися серіали не українською мовою, а мовою оригіналу було не зовсім зручно або й не хотілося. Тоді я почав спеціально шукати ті серіали, котрі можна було переглянути українською через 2-3 дні після виходу серії. Прикро, але їх як було, так і є обмаль.

Влітку минулого року ми зібрали творчу і технічну команду й вирішили спробувати свої сили в озвучуванні серіалу. Було складно, проте результат і сам процес такої роботи нам сподобалися. Після завершення ми почали шукати цікаві ідеї для продовження й розвитку цієї діяльності. І зрештою навесні отримали незвичайний для нас, але досить цікавий проект – записати аудіокнижку за п’єсою Івана Карпенка-Карого «Безталанна» (прослухати її ви можете за посиланням нижче). Хоча спочатку ми й планували зробити її саме книжкою, але наприкінці роботи зрозуміли, що створили так звану радіовиставу.

Саме після цього проекту ми звернули увагу на українську літературу загалом. Почавши шукати приклади озвучення творів класиків, ми зрозуміли, що знайти такі роботи в добрій якості або складно, або навіть неможливо. І це підказало нам ідею нового досить масштабного проекту.


ПРО ПРОЕКТ

Пропонуємо вашій увазі наш новий проект. Ми хочемо записати в аудіоформаті всю програму української літератури для учнів п’ятого-дванадцятого класів за хрестоматією. Це будуть аудіокнижки тривалістю до години і зовсім коротенькі віршики, прочитані в найліпших традиціях українського театру. Цей напрямок для нас новий, тому ми вирішили перевірити себе – а чи в змозі ми будемо завершити його у необхідній якості. Для спроби ми зробили запис казки Івана Франка "Фарбований Лис" і кількох невеликих віршів Леоніда Глібова. Результат нам сподобався, сподіваємося, сподобається й вам – ви знайдете посилання на них у розділі внизу.

Наш проект в жодному разі не заміна читання слуханням, це лише додаткова можливість для дітей і дорослих познайомитися або дізнатися з нової сторони українську літературу.


ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО

Після завершення проекту і школярі, й учителі, й батьки отримають нову для них можливість навчатися й навчати. Школярі, котрі не завжди люблять читати, зможуть слухати з комп`ютерів і смартфонів шкільну програму з літератури зручнм для себе способом - дорогою до школи чи додому, на прогулянці, подорожуючи, перед сном як добру вечірню казку. Вчителі й батьки отримають іще один спосіб навчити дитину української літератури, бо не всі діти полюбляють читати, й, на жаль, не всі діти мають змогу читати. Для дітей і дорослих із вадами зору це буде можливістю майже без сторонньої допомоги слухати твори шкільної програми. Сподіваємося, це зробить літературу популярнішою серед дітей і молоді.